درباره شرکت آسمان شبکه

تاریخچه

شرکت آسمان شبکه نقش جهان فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه درفناوری اطلاعات و ارتـباطات همگام با دانش روز دنیا آغاز نمود. این شرکت متشکل از متخصصین مجرب و با مدارک داخلی و بین المللی معتبر در زمینه فناوری و امنیت اطلاعات و ارتباطات می باشد. اعضاء تیم فنی شرکت آسمان شبکه دارای سوابق و افتخارات فراوان در عرصه پروژه های بزرگ ملی و صحنه های علمی بین الـمللی می باشند.

“ شرکت آسمان شبکه نقش جهان با ارائه انواع مشاوره،طراحی ، نصب، راه اندازی ،اجرا، امنیت شبکه و پشتیبانی شبکه مربوط به شبکه های کامپیوتری در خدمت جامعه انفورماتیک ایران می باشد”

مهندسین ما گذشته از دانش تخصصی و تجربه‌ی وسیع که در زمینه‌های مختلف فعالیتهای مجموعه دارا میباشند به طور مستمر با شرکت در دوره‌های آموزشی‌ درون و برون سازمانی در حال گسترش و ارتقای دانش فنی‌ خود میباشند

 

خدمات شرکت آسمان شبکه منحصر به شبکه های کامپیوتری نیست و از بدو تأسیس اساس کار این شرکت ارائه‌ی راهکارهای مناسب و جامع (Total solution) برای مشتریان و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و به روز نگه داشتن آنها است. مهندسی فروش و ارائه‌ی راهکار مناسب و راهنمایی و هدایت مشتری به سمت انتخاب صحیح محصول، مهم‌ترین ویژگی خدمات شرکت آسمان شبکه است.کارشناسان این شرکت با صبر و حوصله و بهره‌گیری از دانش و تجربه فنی بالا و به روز، همیشه در کنار مشتریان و بهترین پشتیبان آنها هستند.

 

خدمات مشاوره

مشاوره در طراحي و پياده سازي شبکه هاي LAN , WAN , Wireless

مشاوره در خريد تجهيزات تخصصي شبکه

مشاوره در بازسازي و بهينه سازي شبکه هاي LAN , WAN , Wireless

توجه : کليه خدمات مشاوره بصورت رايگان مي باشد .

خدمات نصب و راه اندازي

  1. نصب و راه اندازي انواع شبکه هاي LAN ، WANو ISP
  2. نصب و راه اندازي انواع شبکه هاي Wireless(شامل انتقال ديتا ،انتقال اينترنت ، انتقال خطوط تلفن ، انتقال تصاوير دوربين هاي مدار بسته و WISP)
  3. نصب و پيکربندي انواع تجهيزات Active و Passive شبکه
  4. نصب و راه اندازي انواع نرم افزار هاي تحت شبکه نصب و راه اندازي و پيکربندي وکانفيگ حرفه اي روتر ها و سوييچ هاي قابل مديريت
  5. نصب انواع دکل هاي مهاري و خود ايستا

خدمات فروش

  • فروش کليه تجهيزات Active وPassive شبکه
  • فروش کليه تجهيزاتWireless شامل آنتن ،‌ راديو ، آمپلي فاير ، اسپليتر ، کابل هاي رابط ، کانکتور و ...
  • فروش سرور ها و قطعات جانبي آنها با مارکهاي معتبري چون IBM ،‌HP ،Asus ، Intel و ...
  • فروش کليه روتر ها و سوييچ هاي Cisco
  • فروش انواع رک هاي ايستاده و ديواري